fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papier bąbelkowy dla branży elektronicznej .

Branża elektroniczna to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. Nawet
przejściowe trudności związane z zakłóceniem łańcuchów dostaw w czasie pandemii nie wpłynęły znacząco na sprzedaż elektroniki. I nic dziwnego – każdy z nas korzysta z niej na co dzień zarówno w pracy i w czasie wolnym.


Komputery i ich podzespoły, tablety i telefony, konsole, zegarki, aparaty i cała gama
pomniejszych akcesoriów jak słuchawki, kamery i tym podobne – elektronika otacza nas na każdym kroku. Ciągły rozwój technologii i rosnące wymagania rynku sprawiają, że zakupy nowego sprzętu elektronicznego stają są dla wielu codziennością.

Bezpieczeństwo na każdym etapie.

Delikatne urządzenia i ich elementy wymagają szczególnych zabezpieczeń w czasie
magazynowania i transportu. Stłuczona szybka wyświetlacza czy uszkodzone styki podzespołów komputerowych są nie do przyjęcia, zarówno dla producentów jak i odbiorców.

Papier bąbelkowy, jest złożony z warstw masy celulozowej i komórek powietrznych. Dzięki temu doskonale chroni przesyłane przedmioty. Zabezpiecza równie dobrze jak folia a dodatkowo, w przeciwieństwie do plastiku nie elektryzuje się.
Papier bąbelkowy doskonale amortyzuje zawartość opakowania, dzięki czemu nie jest ono narażone na wstrząsy. Posiada również dużą odporność na zgniatanie i jest wyjątkowo lekki.

Eleganckie i nowoczesne wykończenie.

Papier bąbelkowy to także krok w stronę estetycznych i gustownych opakowań. Bez względu na to , czy wybierzemy gładki czy też ozdobimy go spersonalizowanym nadrukiem, elegancka forma i faktura papieru sprawia, że każdy produkt zyskuje godną oprawę. Gdy folia bąbelkowa odchodzi do lamusa i staje się symbolem nadprodukcji plastiku, jej następca, papier bąbelkowy wyznacza nowe trendy w dziedzinie opakowań.

Moda na ekologię.

W ostatnich latach wyraźnie widoczny jest wzrost zainteresowania tematyką ochrony
przyrody i ograniczenia produkcji śmieci. Konsumenci coraz częściej oceniają produkt nie tylko pod kątem jakości czy ceny ale też wpływu jaki jego produkcja i dystrybucja wywiera na środowisko.

Odpowiadając na potrzeby rynku, producenci sięgają po ekologiczne rozwiązania.
Doskonałym przykładem jest stosowany zamiast folii papier 2-warstwowy, bąbelkowy
wykonany z ekologicznych surowców pochodzących z recyklingu. Wybierając papier bąbelkowy przedsiębiorcy dają swoim klientom wyraźny sygnał, że stawiają na nowoczesność i mniejsze zużycie plastiku.

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo