fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papierowe tray'e

Doskonałe wypełnienie dla każdego opakowania, które jednocześnie amortyzuje i chroni Twój produkt.

Papierowe tray'e

Doskonałe wypełnienie dla każdego opakowania, które jednocześnie amortyzuje i chroni Twój produkt.

Przewiń

Ilość warstw dopasowana do produktu

Kształt dopasowany do produktu

Z nadrukiem lub bez

Papierowe Tray’e

Bezpieczeństwo z natury.

Oferujemy Państwu papierowe tray’e idealnie dopasowane do produktu. Dostosowujemy kształt otworu oraz wymiary tray`a do indywidualnych potrzeb. Opcjonalnie możliwe jest wykonanie nadruk do 8 kolorów. Proponujemy szeroką gamę papierów w różnych kolorach (m.in. biały, czarny, brązowy). Dzięki naszym papierowym tray’om Twój produkt będzie zawsze bezpieczny.

Producenci przed wypuszczeniem swoich towarów na rynek w pierwszej kolejności powinni zadbać o ich staranne zabezpieczenie. Papierowe tray’e to doskonałe wypełnienie dla każdego opakowania, które jednocześnie amortyzuje i chroni Twój produkt. Od teraz nie musisz się martwić, że ulegnie on uszkodzeniu podczas transportu czy nieszczęśliwego wypadku.

Dla kogo są przeznaczone papierowe tray’e?

W przeciwieństwie do kołderek dla bombonierek tray’e nie przydają się wyłącznie do pakowania słodyczy. Znajdują zastosowanie w wielu innych obszarach. W szczególności sprawdzą się przy pakowaniu drobiazgów, które ze względu na swoje gabaryty mogłyby obijać się o ściany pudełka.
Tutaj dobrym przykładem są długopisy, temperówki i inne przedmioty biurowe. Wypełniacze chętnie wykorzystuje się również do zabezpieczania drobnej elektroniki. Papierowe warstwy skutecznie ochronią żarówki, termometry, ładowarki i tym podobne urządzenia przed usterkami.

Czym charakteryzują się dobre tray’e?

Produkt, którego zadaniem jest zabezpieczanie towaru, sam musi być dobrej jakości. My, jako firma odpowiedzialna społecznie, do produkcji wykorzystujemy sprawdzone surowce z certyfikatem FSC. Gwarantuje on, że papier pochodzi wyłącznie z dobrze zarządzanych lasów.

 

Papierowe wyroby są coraz chętniej wykorzystywane przez wiele firm właśnie ze względu na chęć ochrony środowiska. Ekologiczne materiały zwiększą zaufanie klientów do Twojej marki. Nasze wypełniacze opakowań to bezpieczeństwo z natury. Oferujemy tray’e idealnie dopasowane do produktu.

Jak znaleźć tray’e dopasowane do Twoich potrzeb?

Sprzedawane przez Ciebie towary mają niestandardową strukturę? My dostosowujemy kształt otworu oraz wymiary tray’a do indywidualnych potrzeb. Kluczowym aspektem jest liczba warstw. Ważne, aby szczelnie wypełniały one całe pudełko.

Opcjonalnie możliwe jest wykonanie nadruku do 8 kolorów. Proponujemy szeroką gamę papierów w różnych kolorach (m.in. biały, czarny, brązowy). Dzięki odpowiednio dobranym barwom zadbasz o atrakcyjność wizualną opakowań swoich wyrobów. Dzięki naszym papierowym tray’om Twój produkt będzie zawsze bezpieczny.

 

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Prezentujemy kilka typów papierowych tray’i z wykorzystaniem różnych rodzajów papieru, z nadrukiem i bez.

nie tylko do bombonierek

z zadrukiem i bez

Różne kształty otworu

wielowarstwowe

Dbaj z nami o środowisko

W trosce o ochronę światowych zasobów leśnych w 2014 roku wdrożyliśmy system FSC® w naszej firmie. Jest on gwarancją, że surowce używane do naszej produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Na życzenie klienta do produkcji tray’i wykorzystujemy surowce z oświadczeniem FSC® . Zaytaj o produkty z tym certyfikatem dostępne w naszej ofercie. Nasi handlowcy z przyjemnością przygotują ofertę dla Ciebie.

02

Pozostałe produkty
Kołderki papierowe

Ochrona, amortyzacja i jednocześnie ozdoba pudełek z pralinkami.

Torby papierowe

Posiadamy szeroką gamę modeli i formatów toreb papierowych. Ekologiczne i wytrzymałe.

Torebki

Torebki papierowe do pieczywa to niezbędne wyposażenie piekarni oraz cukierni.

Papier bąbelkowy

Ekologiczny i nowoczesny produkt stanowiący doskonałą alternatywę dla folii bąbelkowej.

Papier falisty

Ekologiczny i nowoczesny produkt doskonale zabezpieczający Twój produkt.

Papier pakowy

Papier pakowy jest niezbędnym produktem w każdym domu, biurze czy warsztacie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zostaw nam wiadomość.

Skontaktuj się!

  Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

  Kontakt

  Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

  Zostańmy w kontakcie

  Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

   Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo