fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

01

Kontakt

Masz pytania? Nasi handlowcy z przyjemnością na nie odpowiedzą. Wybierz specjalistę z wybranego działu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Kołderki do bombonier i papiery 2 warstwowe:

Grażyna Humpa

g.humpa@arpak.pl
+48 514 728 031
+48 (62) 725 14 27

Natalia Jaworowicz

n.jaworowicz@arpak.pl
+48 531 833 779
+48 (62) 725 14 93

Magdalena Kałowa

m.kalowa@arpak.pl
+48 530 339 028
+48 (62) 725 14 47

Paulina Szymanowska

p.szymanowska@arpak.pl
+48 509 133 832
+48 (62) 725 14 63

Papierowe tray’e

Natalia Pietrzak

n.pietrzak@arpak.pl
+48 531 227 732
+48 (62) 725 14 32

Torby papierowe:

Sylwia Pieniężna

s.pieniezna@arpak.pl
+48 575 069 362
+48 (62) 725 14 36

Zuzanna Misiak

z.misiak@arpak.pl
+48 (62) 725 14 46

Angelika Szymczak

a.szymczak@arpak.pl
+48 (62) 725 14 34

Papier pakowy:

Bartosz Goździela

b.gozdziela@arpak.pl
+48 577 212 904
+48 (62) 725 14 57

Monika Borowska

m.borowska@arpak.pl
+48 574 212 905
+48 (62) 725 14 61

Nasza lokalizacja

Napisz do nas

    Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
    Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

    Kontakt

    Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

    Zostańmy w kontakcie

    Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

      Copyright Arpak 2022  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo