fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Torebki papierowe na pieczywo

Oferowane przez firmę Arpak torebki papierowe do pieczywa to niezbędny element wyposażenia każdej piekarni oraz cukierni.

Torby papierowe z nadrukiem i etykietą

Wytwarzając najwyższej klasy papierowe torebki na pieczywo, kierujemy się zarówno autorskimi pomysłami, jak i wskazówkami przekazanymi nam przez klientów.

Przewiń

Torebki na pieczywo

Torebki z nadrukiem i etykietą

Torebki papierowe na pieczywo… I nie tylko

Oferowane przez firmę Arpak torebki papierowe do pieczywa to niezbędny element wyposażenia każdej piekarni oraz cukierni.

Tego typu opakowania świetnie nadają się do przechowywania chleba, bułek, wyrobów ciastkarskich, a także innych produktów, takich jak kawa, herbata czy bułka tarta. Wysokiej jakości modele w zależności od wybranej opcji mogą mieć biały bądź brązowy kolor. Do ich produkcji używamy wyłącznie ekologicznych materiałów, które zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, co potwierdza specjalny certyfikat. Wyposażone w okienko artykuły pozwalają na obejrzenie zawartości pakunku bez konieczności jego otwierania. Pergaminowe torebki papierowe bez fałdy są także doskonałą formą opakowania dla tabliczek czekolady powstałych w manufakturach czekolady. Dzięki naturalnym właściwościom barierowym pergaminu sprawiają, że opakowanie wygląda estetycznie i nie zawiera tłustych plam.  

Torby papierowe na pieczywo stanowią doskonałą alternatywę dla woreczków foliowych. Trzymane tam produkty spożywcze zachowują świeżość przez całą dobę. Powierzchnia opakowań efektywnie przepuszcza wilgoć. To oznacza, że skórka wypieku jest chroniona przed osadzaniem się na niej pary wodnej oraz powstawaniem pleśni. Sprzedawane przez nas modele doskonale nadają się też do składowania w nich rozmaitych słodkości. 

torebki papierowe

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Prezentujemy kilka typów torebek z wykorzystaniem różnych rodzajów papieru, kształtów i rozmiarów. Proponujemy torebki zarówno z okienkiem jak i bez.

Biała z okienkiem

Z nadrukiem

Szara z okienkiem

Biała z okienkiem

Z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem 

Wytwarzamy najwyższej klasy papierowe torebki na pieczywo.

Wytwarzając najwyższej klasy papierowe torebki na pieczywo, kierujemy się zarówno autorskimi pomysłami, jak i wskazówkami przekazanymi nam przez klientów. Na ich zlecenie podejmujemy się wyprodukowania wyrobów z estetycznymi nadrukami zawierającymi logo oraz dane adresowe przedsiębiorcy. Nierzadko na tego typu torbach, umieszczamy atrakcyjną, rzucającą się w oczy grafikę, dzięki której towar jest łatwo zauważalny na sklepowej półce i stanowi świetną formę reklamy. 

Dbaj z nami o środowisko

W trosce o ochronę światowych zasobów leśnych w 2014 roku wdrożyliśmy system FSC® w naszej firmie. Jest on gwarancją, że surowce używane do naszej produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Na życzenie klienta do produkcji torebek wykorzystujemy surowce z oświadczeniem FSC® . Zaytaj o produkty z tym certyfikatem dostępne w naszej ofercie. Nasi handlowcy z przyjemnością przygotują ofertę dla Ciebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zostaw nam wiadomość.

Skontaktuj się!

  Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

  Kontakt

  Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

  Zostańmy w kontakcie

  Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

   Copyright Arpak 2023  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo