fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

01

Certyfikaty

Pierwszy certyfikat BRC IOP (British Retail Consortium-Global Standard for Packaging and Packaging Materials) firma uzyskała już w styczniu 2009 roku i jest on co roku skutecznie odnawiany. 

Określa on wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości w zakładach produkujących opakowania i materiały opakowaniowe. Posiadanie w/w certyfikatu zgodności ze standardem BRC Packaging wydanego przez jednostkę niezależną, jest dla odbiorcy sygnałem, iż powyższa firma przeszła szczegółowy audit i spełnia wszystkie wymagania zawarte w normie. Tak więc dostarczane prze firmę materiały opakowaniowe zapewniają bezpieczeństwo zdrowotne produktu oraz są zgodne z wymaganym, bardzo wysokim poziomem jakości.

Funkcjonujący w Firmie ARPAK Zintegrowany System Zarządzania opiera się na czterech, certyfikowanych przez niezależne jednostki, międzynarodowych standardach:

  • BRCGS (Global Standard Packaging Issue 6)
  • ISO 9001:2015 Quality Management
  • ISO 14001:2015 Environmental Management
  • FSC-STD-40-004 v3.1 

Dbaj z nami o środowisko

W trosce o ochronę światowych zasobów leśnych w 2014 roku wdrożyliśmy system FSC® w naszej firmie. Jest on gwarancją, że surowce używane do naszej produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Na życzenie klienta do produkcji torebek wykorzystujemy surowce z oświadczeniem FSC® . Zaytaj o produkty z tym certyfikatem dostępne w naszej ofercie. Nasi handlowcy z przyjemnością przygotują ofertę dla Ciebie.

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo