fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papier bąbelkowy – alternatywa dla folii bąbelkowej.

2-wartswowy papier bąbelkowy jako doskonała alternatywa dla foli.

Każdy z nas miał styczność z folią bąbelkową. Firmy produkcyjne i e-commerce kupują ten produkt jednorazowego użytku w ogromnych ilościach wpływając negatywnie na środowisko. Czy potrafimy sobie wyobrazić wysyłkę paczki bez plastikowych bąbelków? Odpowiedzią na potrzebę ekologicznego zabezpieczenia przesyłki jest dwuwarstwowy papier bąbelkowy.     

W trosce o środowisko.

Nieustannie rosnące wymagania klientów i troska o środowisko sprawiają, że każdy dostawca, w swoją strategię rozwoju powinien, wpisać ograniczenie materiałów pochodzenia syntetycznego. Dlatego wychodzimy naprzeciw z produktem, którego pochodzenie jest naturalne, a jego zasoby są odnawialne.  Nasz papier bąbelkowy, który gwarantuje bezpieczną dostawę przesyłki niezależnie od odległości. Jego konstrukcja zbliżona jest do dobrze znanej wszystkim folii bąbelkowej i tak, jak ona jest bardzo elastyczny. Wykonany z dwóch warstw, specjalnie ukształtowanego papieru, bardzo dobrze zabezpiecza pakowane produkty oraz z łatwością dostosowuje się do kształtu opakowania.  

 

Wygoda użytkowania.


Dwuwarstwowy papier bąbelkowy sprzedawany jest w dwóch formach:  

– Nawinięty na roli, może być stosowany w zautomatyzowanej produkcji. Jego przewagą jest fakt, że nie elektryzuje się on tak, jak folie syntetyczne i nie przenosi zabrudzeń na produkty, które zabezpiecza.  

w arkuszach częściej wybierany jest przez mniejsze firmy i manufaktury, które ręcznie pakują swoje przesyłki. Wszyscy, których produkty sprzedawane są w sztukach, a nie tysiącach docenią możliwość przechowywania go w innym miejscu i dostarczania na stanowiska pakowania w mniejszych partiach.  

Zyskujesz finansowo.

Warto postawić na papier bąbelkowy, zwłaszcza jeśli odbiór odpadów jest znacznym kosztem w firmie. Papier w przeciwieństwie do syntetyków można kompostować, tym samym oddając naturze to co zostało zabrane. Co więcej papier bąbelkowy nadaje się w 100% do ponownego przetworzenia, tym samym można z łatwością oddać go do skupu surowców naturalnych – role się odwracają zamiast ponosić koszty –zarabiamy. 

Kształtujesz nowoczesny wizerunek, a to bezcenne.

Każda dobrze zabezpieczona paczka to innowacja, którą docenią Twoi klienci. Papier do pakowania nie będzie powodował w nich wyrzutów eko-sumienia tak, jak folie, które wylądują w koszu. Czy zastanawiałeś się kiedyś czy dobrze robisz wyrzucając folię z przesyłek? Pakując produkty w papier bąbelkowy, dajesz swoim  klientom nie tylko korzyść z zakupionego produktu, ale też poczucie, że wybrali firmę, której leży na sercu dobro naszej planety. Warto pokazać klientom, że tak jak oni przejmujemy się tym jaki świat zostawimy naszym dzieciom.   

 

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2023  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo