fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papier bąbelkowy – alternatywa dla folii bąbelkowej.

2-wartswowy papier bąbelkowy jako doskonała alternatywa dla foli.

Każdy z nas miał styczność z folią bąbelkową. Firmy produkcyjne i e-commerce kupują ten produkt jednorazowego użytku w ogromnych ilościach wpływając negatywnie na środowisko. Czy potrafimy sobie wyobrazić wysyłkę paczki bez plastikowych bąbelków? Odpowiedzią na potrzebę ekologicznego zabezpieczenia przesyłki jest 2-warstwowy papier bąbelkowy.     

W trosce o środowisko.

Nieustannie rosnące wymagania klientów i troska o środowisko sprawiają, że każdy dostawca, w swoją strategię rozwoju powinien, wpisać ograniczenie materiałów pochodzenia syntetycznego. Dlatego wychodzimy naprzeciw z produktem, którego pochodzenie jest naturalne, a jego zasoby są odnawialne.  Nasz papier bąbelkowy, który gwarantuje bezpieczną dostawę przesyłki niezależnie od odległości. Jego konstrukcja zbliżona jest do dobrze znanej wszystkim folii bąbelkowej i tak, jak ona jest bardzo elastyczny. Wykonany z dwóch warstw, specjalnie ukształtowanego papieru, bardzo dobrze zabezpiecza pakowane produkty oraz z łatwością dostosowuje się do kształtu opakowania.  

 

2-warstwowy papier bąbelkowy
2-warstwowy papier bąbelkowy
2-warstwowy papier bąbelkowy

Wygoda użytkowania.


Dwuwarstwowy papier bąbelkowy sprzedawany jest w dwóch formach:  

– Nawinięty na roli, może być stosowany w zautomatyzowanej produkcji. Jego przewagą jest fakt, że nie elektryzuje się on tak, jak folie syntetyczne i nie przenosi zabrudzeń na produkty, które zabezpiecza.  

w arkuszach częściej wybierany jest przez mniejsze firmy i manufaktury, które ręcznie pakują swoje przesyłki. Wszyscy, których produkty sprzedawane są w sztukach, a nie tysiącach docenią możliwość przechowywania go w innym miejscu i dostarczania na stanowiska pakowania w mniejszych partiach.  

Zyskujesz finansowo.

Warto postawić na papier bąbelkowy, zwłaszcza jeśli odbiór odpadów jest znacznym kosztem w firmie. Papier w przeciwieństwie do syntetyków można kompostować, tym samym oddając naturze to co zostało zabrane. Co więcej papier bąbelkowy nadaje się w 100% do ponownego przetworzenia, tym samym można z łatwością oddać go do skupu surowców naturalnych – role się odwracają zamiast ponosić koszty –zarabiamy. 

Kształtujesz nowoczesny wizerunek, a to bezcenne.

Każda dobrze zabezpieczona paczka to innowacja, którą docenią Twoi klienci. Papier do pakowania nie będzie powodował w nich wyrzutów eko-sumienia tak, jak folie, które wylądują w koszu. Czy zastanawiałeś się kiedyś czy dobrze robisz wyrzucając folię z przesyłek? Pakując produkty w papier bąbelkowy, dajesz swoim  klientom nie tylko korzyść z zakupionego produktu, ale też poczucie, że wybrali firmę, której leży na sercu dobro naszej planety. Warto pokazać klientom, że tak jak oni przejmujemy się tym jaki świat zostawimy naszym dzieciom.   

 

2-warstwowy papier bąbelkowy
Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo