fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papier bąbelkowy dla branży motoryzacyjnej .

Branża motoryzacyjna to bardzo prężna część przemysłu. Przy produkcji samochodu współpracuje ze sobą nawet 400 dostawców różnych podzespołów. Firmy produkujące samochody to globalne koncerny, które korzystają z elementów składowych producentów z każdego zakątka globu. Kolejnym fragmentem tej układanki są części eksploatacyjne wysyłane do serwisów i warsztatów. Łańcuch logistyczny w całej branży motoryzacyjnej to gigantyczne ilości wysyłek elementów, które muszą być pakowane szybko i bezpiecznie. Dostarczenie elementów podatnych na uszkodzenia w trakcie transportu ( m.in. szyb, reflektorów, elementów elektronicznych) stanowi nie lada wyzwanie dla logistyki.

Odpowiedzialność ekologiczna dla dobra planety.

Świadomość ekologiczna, skłania producentów i dostawców do porzucenia tradycyjnej foli bąbelkowej czy innych wypełniaczy z plastiku i zamiany na papier 2-warstwowy, bąbelkowy. Klienci doceniają ekologiczne samochody. Jednak ekologia aut to nie tylko niskie spalanie i emisja spalin. Zielone samochody to również niski ślad węglowy przy ich produkcji. Producenci, którzy stawiają na zrównoważony rozwój, coraz częściej sięgają do alternatywnych form pakowania. Warunkiem jest gwarancja tej samej ochrony i prostoty pakowania. Wybór papieru bąbelkowego to możliwość recyklingu, łatwiejszej utylizacji i mniejsze zużycie plastiku.

Bezpieczeństwo przesyłki to priorytet.

Papier bąbelkowy, który złożony jest z warstw masy celulozowej i komórek powietrznych chroni przesyłane przedmioty równie dobrze jak folia. Jednak w przeciwieństwie do plastiku może te wchłaniać zabrudzenia takie jak smary i oleje, które w branży motoryzacyjnej są wszechobecne. Doceniają to kurierzy i logistycy, którzy unikną niepotrzebnego zabrudzenia w transporcie. Nasz papier 2- warstwowy chroni produkt podczas transportu, sprawia, że rozpakowywanie jest przyjemne i łatwe do wyrzucenia i nadający się do recyklingu. Niezależnie od wagi lub rozmiaru komponentów, nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań dla branży motoryzacyjnej zapewniają niezbędną wytrzymałość i ochronę, a jednocześnie są wydajne pod względem kosztów i możliwości ich magazynowania.

Innowacyjne rozwiązani.

Wierzymy w to, co robimy, udostępniając swoim klientom nowe rozwiązania, cieszymy się, że nasz papier bąbelkowy jest częścią dobrej zmiany. Wierzymy, że ten innowacyjny produkt zmieni świat na lepsze, ograniczy szkodliwe odpady z tworzyw sztucznych i sprawi, że Twoje produkty będą wyróżniać się z tłumu.

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo