fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Opakowania papierowe dla branży beauty.

Każdy z nas, niezależnie od wieku, płci i statusu społecznego potrzebuje kosmetyków. Wraz z rozwojem świadomości w zakresie ekologii coraz częściej podchodzimy do ich zakupów świadomie. Czytamy etykiety i wybieramy te produkty, których skład jest najbliższy naturze. W ten sposób dbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale też o otaczające nas środowisko.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firmy z branży kosmetycznej prześcigają się obecnie w projektowaniu nowych, coraz bardziej ekologicznych produktów. Do sklepów sieciowych trafiają one jednak wciąż w dość ograniczonym zakresie. Największy wybór oferuje internet, a więc branża e-commerce. W tej sytuacji nie wystarczy ekologicznie zapakować sam środek kosmetyczny. Trzeba go również przesłać klientowi dobierając odpowiednie opakowanie, bo nie jest tajemnicą, że klienci nastawieni proekologicznie przywiązują do opakowań dużą wagę.

Z dbałością o estetykę i funkcjonalność

Kiedyś, wkładając do paczki krem w delikatnym pudełku czy w serum w szklanej buteleczce, wiele firm bez zastanowienia wykorzystywało folię bąbelkową. Dziś taki ruch mógłby zostać oceniony przez klientów negatywnie. Na szczęście folia ma dziś swoją ekologiczną alternatywę: papier bąbelkowy. Produkt, który oferuje firma Arpak jest dwuwarstwowy, wytrzymały i ekologiczny, a więc idealnie zabezpieczy na czas transportu nawet najbardziej delikatne towary. Bardzo dobrze się sprawdza przy pakowaniu wyrobów m.in. z porcelany i szkła. Papier bąbelkowy firmy Arpak można kupić w postaci roli albo arkuszy. Jego czysta biel z pewnością nada całości paczki eleganckiego wyglądu i zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Wysoka jakość i ekologia.

W ofercie firmy Arpak znajdziecie Państwo zarówno wysokiej jakości torby papierowe z uchwytem lub bez, oraz torebki fałdowe z opcjonalnym okienkiem z folii lub z transparentnego papieru. Produkty te wykonujemy z papieru białego lub szarego kraft z możliwością wykonania na nich nadruku fleksograficznego do ośmiu kolorów. Torby te oferujemy w wielu rozmiarach w zależności od potrzeb klienta i ich ostatecznego przeznaczenia. Korzystając z naszych opakowań mogą być Państwo pewni ich najwyższej jakości, a także tego, że są one w pełni ekologiczne.

Moda na papier.

Alternatywą jest biały dwuwarstwowy papier falisty, który także doskonale zabezpiecza delikatne produkty. Podobnie jak papier bąbelkowy, jest sprzedawany w dwóch formach: na roli albo w postaci arkuszy. Pierwsza forma umożliwia użycie go tam, gdzie pakowanie produktów odbywa się mechanicznie. Z kolei papier falisty w postaci arkusza częściej wybierają mniejsze firmy i manufaktury nastawione na klienta detalicznego, które ręcznie pakują swoje przesyłki.

W branży kosmetycznej przydać się mogą również papierowe tray’e, idealnie dopasowane do produktu. Produkując papierowe wytłoczki firma Arpak dostosowuje ich wymiary oraz kształt rozmieszczonych na nich otworów do indywidualnych potrzeb klienta. Do wykonania tych opakowań oferujemy papier w różnych kolorach (m.in. biały, czarny, brązowy). Na życzenie klienta możemy wykonać także nadruk do ośmiu kolorów. Dzięki naszym papierowym tray’om produkt zawsze dotrze do klienta bezpiecznie.

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo