fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Jedno miejsce wiele możliwości.

Firma ARPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Koźminie wielkopolskim to nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące opakowania papierowe. Istniejąca od 2000 roku firma sukces swój zawdzięcza prężnemu rozwojowi, wykwalifikowanemu personelowi i uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku oraz najnowsze trendy. Odważne, pionierskie działania, sprawiają, że ARPAK nieustannie potwierdza swoją pozycję lidera w branży opakowań papierowych.

Myślisz opakowania – mówisz ARPAK

Dziś, po upływie niemal ćwierć wieku przedsiębiorstwo może się pochwalić kompleksową ofertą, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Szeroka gama nowoczesnych produktów najwyższej jakości to m.in:

Kołderki do bombonier

Dzięki wielu warstwom papieru (od 2 aż do 9) niczym miękka poduszka chronią delikatne wyroby przed uszkodzeniami, jednocześnie zapewniając przepiękną oprawę wizualną. Dostępne z nadrukiem lub bez, wytwarzane z różnych rodzajów papieru.

Tray papierowy

Podobne jak kołderki, stanowią przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa dla delikatnych towarów zapewniając odpowiednią amortyzację czasie transportu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu kolorowego nadruku traye papierowe sprawiają, że twój produkt prezentuje się znakomicie.

Papier 2 warstwowy bąbelkowy

Nowatorskie rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi folię bąbelkową. Papier bąbelkowy jest nie tylko ekologiczny, ale dzięki swojej prostocie  nadaje opakowaniom niepowtarzalny charakter. Dostępny w wielu kolorach z nadrukiem lub bez.

 

Papier 2 warstwowy falisty

Dzięki swojej strukturze doskonale sprawdza się w przechowywaniu kruchej żywności. W przypadku ciepłych przekąsek pofalowana warstwa chroni przed oparzeniami, a stosując ją jako podkłady do pizzy na wynos zachowamy ulubioną kruchość włoskiego przysmaku. Papier falisty dostępny jest w rolkach lub arkuszach o różnych rozmiarach i kształtach.

Torebki papierowe z uchwytem lub bez

To kolejne już w ofercie Firmy ARPAK rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na ekologię. Papierowe torebki (np. na pieczywo) z powodzeniem zastępują foliowe jednorazówki. Dostępne są w wielu rozmiarach w zależności od przeznaczenia.

Papier pakowy – z nadrukiem, eco-kraftowy i po prostu – kolorowy

Może być stosowany zarówno jako samodzielne opakowanie, jak i uzupełnienie pudełek, czy torebek. Klasyczna elegancja papieru pakowego podkreśla wyjątkowość każdego produktu, a kolorowy nadruk daje możliwość personalizacji.

Nowoczesna jakość czyli ekologia i bezpieczeństwo

Misją firmy jest propagowanie ekologicznych rozwiązań, które są bezpieczne dla środowiska. Opakowania papierowe firmy ARPAK wykonane są z papieru, który doskonale nadaje się do recyklingu, dzięki czemu może zostać powtórnie wykorzystane w innej formie.

W trosce o ochronę światowych zasobów leśnych w 2014 roku Firma ARPAK wdrożyła system FSC® (System Certyfikacji Produktów Leśnych). Jest on gwarancją, że surowce używane do produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.
Równie ważne jest bezpieczeństwo konsumentów, dlatego materiały opakowaniowe ARPAK zapewniają bezpieczeństwo zdrowotne produktu i są zgodne z wymaganym, bardzo wysokim poziomem jakości.

Odpowiada za to wdrożony w Firmie ARPAK Zintegrowany System Zarządzania, który opiera się na czterech międzynarodowych standardach:

 

  • BRCGS (Global Standard Packaging Issue 6)
  • ISO 9001:2008 Quality Management
  • ISO 14001:2004 Environmental Management
  • FSC-STD-40-004 v3
Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo