fbpx

Adres

ul. Wierzbowa 30,
63-720 Koźmin Wlkp.

Email

info@arpak.pl

Biuro czynne

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Papier 2-warstwowy falisty – skuteczność i estetyka w każdym calu.

Nowoczesne papiery i tektury do pakowania cieszą się coraz większym zainteresowaniem biznesu. Kupujący coraz częściej zwracają uwagę, w co zapakowany jest wybrany przez nich produkt. Rosnąca świadomość ekologiczna jest motorem do szukania alternatywnych sposobów pakowania. Producenci tektur opracowują nowe technologie lub w kreatywny sposób podchodzą do starych sprawdzonych rozwiązań. Doskonałym przykładem jest dwuwarstwowy papier falisty.  

Fizyka jest wszędzie

Prosta konstrukcja jest kluczem do skuteczności. Stawiane są przed nim takie zadania jak zabezpieczanie przesyłki, ochrona kruchych przedmiotów oraz izolacja cieplna i wszystkie te zadania spełnia doskonale. Budowa papieru falistego to połączenie 2 warstw tektury- płaskiej i falistej. Ta druga, poprzez równoległe ułożenie pofałdowań wzmacnia jego konstrukcję i doskonale chroni zapakowane produkty przed złamaniami i innymi uszkodzeniem w transporcie. Dzięki przestrzeni falistej między warstwami nasz produkt chroni także przed oparzeniem. Papier falisty to produkt wykorzystujący proste prawa fizyki w bardzo twórczy sposób.  

 

Kwintesencja recyklingu

Wygoda zakupów przez Internet to duże osiągnięcie nowoczesnego biznesu. Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas konsumenta, ale także w znacznym stopniu zminimalizować koszty transportu i generowania spalin do środowiska. Dzięki zastosowaniu papieru falistego, firmy kurierskie dostarczą do domu, w bezpieczny sposób nawet najbardziej kruche produkty. Produkt wykonany z naturalnych włókien celulozowych w przeciwieństwie do różnych tworzyw sztucznych jest w 100% ekologiczny. Nie tylko można go powtórnie przetworzyć, ale też poddać kompostowaniu. Jeśli zdecydujemy się na wykonaniu go z makulatury – przyczynimy się też do zmniejszenia ilości śmieci na Ziemi.  

 

Estetyczny i skuteczny

Papier falisty z powodzeniem nadaje się do zadrukowania. Zastosowanie druku flexograficznego oraz czteropunktowe klejenie pozwala na stworzenie pięknych, dedykowanych opakowań. Dzięki możliwości zastosowania papieru tłuszczoszczelnego, będzie też estetycznym opakowaniem np.: dla gorących przekąsek, ciast czy świec wykonanych z naturalnych wosków. Walory naszego produktu doceni także branża produkująca kosmetyki, alkohole, ceramikę, szkło, elektronikę oraz ogrodnicza.  

Elastyczne podejście do pakowania.

Przemysłowe linie pakujące i maszyny sztancujące to miejsca, gdzie powodzeniem będzie się cieszyć papier nawinięty na role. Mniejsze firmy częściej wybierać będą arkusze docięte do gotowych wymiarów, tym samym optymalizując powierzchnie magazynowania.  

Klienci docenią Cię za nowoczesne podejście do ochrony środowiska. Warto, żeby Twoja firma już dziś nie tylko pakowała przesyłki w ekologiczny papier, ale też wykorzystała go do innych celów. Twoi klienci są podobni do Ciebie i z pewnością okażą entuzjazm wiedząc, że kupują produkty bezpieczne dla Ziemi.  

 

 

Arpak - producent opakowań papierowych i z tektury
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc opakowania dostosowane do obowiązujących trendów.

Kontakt

Arpak - Producent opakowań papierowych i z tektury

Zostańmy w kontakcie

Jesteś zainteresowany współpracą? Zostaw nam adres email, nasi handlowcy skontaktują się z Tobą.

    Copyright Arpak 2024  |  Designed by Contentlabs  |  Rodo