polski | english | deutsch

100px


 

 
CertyfikatyPierwszy certyfikat BRC IOP (British Retail Consortium-Global Standard for Packaging and Packaging Materials) firma uzyskała już w styczniu 2009 roku i jest on co roku skutecznie odnawiany. Określa on wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości w zakładach produkujących opakowania i materiały opakowaniowe. Posiadanie w/w certyfikatu zgodności ze standardem BRC Packaging wydanego przez jednostkę niezależną, jest dla odbiorcy sygnałem, iż powyższa firma przeszła szczegółowy audit i spełnia wszystkie wymagania zawarte w normie. Tak więc dostarczane prze firmę materiały opakowaniowe zapewniają bezpieczeństwo zdrowotne produktu oraz są zgodne z wymaganym, bardzo wysokim poziomem jakości.

Funkcjonujący w Firmie ARPAK Zintegrowany System Zarządzania opiera się na czterech, certyfikowanych przez niezależne jednostki, międzynarodowych standardach:

· BRC Packaging issue 5 (Global Standard for Packaging and Packaging Materials)
· ISO 9001:2008 Quality Management
· ISO 14001:2004 Environmental Management
· FSC-STD-40-004 V2-1

Wszystkie surowce używane do produkcji kołderek posiadają stosowne certyfikaty/atesty, potwierdzające, że są one dopuszczone do stosowania w wyrobach do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

 

W trosce o ochronę światowych zasobów leśnych w 2014 roku wdrożyliśmy system FSC® w naszej firmie. Jest on gwarancją, że surowce używane do naszej produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

 

Pytaj o produkty z certyfikatem FSC® dostępne w naszej ofercie.

 

 

 

 

 

ARPAK Sp. z o. o., ul. Wierzbowa 30, 63-720 Koźmin Wielkopolski, Poland | www.arpak.pl | e-mail: info@arpak.pl