polski | english | deutsch

100px


 

 
Kilka słów o nas

Początek działalności naszej firmy wiąże się z firmą Lege (założoną w 1993 roku), produkującą opakowania z tektury falistej. Z uwagi na rosnące zainteresowanie na rynku polskim wysokiej jakości produktami opakowaniowymi firma postanowiła rozpocząć w 1998 roku produkcję kołderek do bombonier. Dwa lata później powstała firma Arpak, której głównym profilem działalności jest produkcja kołderek do bombonier.

 

W początkowym okresie działalności firma Arpak działała tylko na polskim rynku. Jednak już rok później zaczęliśmy eksportować nasze towary. Obecnie wysyłamy nasze wyroby do większości krajów europejskich, jak również do Chin, Meksyku czy Korei. Nasze kołderki mogą Państwo znaleźć na całym świecie. Firma Arpak od swego powstania aż do chwili obecnej jest jedyną tego typu firmą w Polsce. Naszymi klientami są znane i cenione na całym świecie firmy i przedsiębiorstwa z branży cukierniczej oraz elektronicznej.

 

Oferowane przez nas produkty są wytwarzane z wysokiej jakości surowców oraz nie zawierają wybielaczy optycznych. Nasze kołderki spełniają wszystkie normy jakościowe i są przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz są używane między innymi do pakowania żywności organicznej.

 

Na zachowanie wysokiej jakości opakowań ma wpływ funkcjonujący od wielu lat Zintegrowany System Zarządzania, który spełnia wymagania norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BRC Packaging wyd. 05 oraz FSC®. System ten jest nieustannie doskonalony w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych produktów, przy jednoczesnym zachowaniu obowiązujących standardów środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny oraz poprzez wspieranie wartości FSC®.

 

W 2010 roku firma Arpak zakupiła maszynę do nadruku flekso z możliwością zadruku do 8 kolorów o szerokości nadruku 1600mm oraz raporcie 1250mm. Była to pierwsza tego typu drukarka działająca w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

ARPAK Sp. z o. o., ul. Wierzbowa 30, 63-720 Koźmin Wielkopolski, Poland | www.arpak.pl | e-mail: info@arpak.pl